Reseller Hosting

Sağlam ve Ölçeklenebilir Paylaşımlı Hosting ile Tam Kök Erişimi. Her müşteriye tam işlevsel bir Linux elde etmek için gerekli araçları sağlıyoruz.

image description

Reseller Web Hosting

%100 işlemci, CloudLinux, LiteSpeed, Ddos Koruma, SSD Disk… Sınırsız web sitesi barındırabilir, trafik limiti olmadan müşterilerinize hizmet verebilirsiniz.

STANDART

SADECE

20 ₺

AY
 • 10GB SSD Disk Alanı
 • Limitsiz Aylık Trafik
 • Limitsiz Web sitesi
 • Sınırsız E-posta
 • Sınırsız Veritabanı
 • Plesk Kontrol Paneli
 • Ddos Koruma

PROFESYONEL

SADECE

30 ₺

YILLIK
 • 20GB SSD Disk Alanı
 • Limitsiz Aylık Trafik
 • Limitsiz Web sitesi
 • Sınırsız E-posta
 • Sınırsız Veritabanı
 • Plesk Kontrol Paneli
 • Ddos Koruma

Linux Hosting Teknik Özellikler

Plesk Kontrol Panel

Son Sürüm Plesk Kontrol Paneli AWStats, Webalizer Hazır Alışveriş Sitesi Yazılımları Blog, Portal, Forum Scriptleri Şifre Koruma Web Tabanlı Dosya Yönetimi

Eposta Özellikleri

Limitsiz POP3 Email Hesapları Limitsiz SMTP Email Hesapları WebMail : Horde, SquirrelMail Cep Telefonu İçin Eposta Desteği Spam Koruma Otomatik Cevaplama, Yönlendirme

Yazılım & Veritabanı

Limitsiz MySQL, MsSql Veritabanı CGI, Fast CGI PHP 5, Perl, Python, ASP, ASP.NET Moduller: Curl, CPAN, GD Library SSH Erişimi(Sunucularda) Cron Job Zamanlama

Reseller Hosting Sık Sorulan Sorular

Sunucularımız Almanya lokasyonlu veri merkezinde barındırılmaktadır.

CloudLinux hosting firmalarına özel lisanslı işletim sistemidir. Paylaşımlı hosting sunucunuların kaynak yönetimini üstlenir. Tüm hesaplar kendisine tahsis edilen sistem kaynaklarını kullanarak bir nevi bulut hosting gibi çalışır. Bu sayede diğer hesaplarda oluşabilecek tüketim artışlarından site kaynaklarınız etkilenmez. Cloudlinux ile beraber gelen CageFS ise hesabınızı kafesleyerek ayrı bir sürücü gibi çalışmasını sağlar ve diğer sunucu üzerindeki diğer web sitelerinden sizi tamamen izole eder. Bu da ekstra güvenlik anlamına gelmektedir. Litespeed ise bir web sunucu yazılımıdır. Bilinen Apache sunucusuna göre 6 kat daha fazla hız ve performans sunar. Önbellekleme ve güvenlikle ilgili bir çok gelişmiş özellikleri içinde barındırır ve sitenizin hızına hız katar.

Hesabınız için %30 işlemci ve ram limiti vardır. Bu limitler diğer hesapların etkilenmesini ve yavaşlamasını engellemek için oluşturulmuştur. Limitsiz paketlerde 75000 inode(dosya sayısı) limiti vardır. Inode limitleri hesapların dizin olarak kullanılmasını önelemek içindir.

Toplam boyutu 3GB ve 25000 dosya adetini geçmeyen tüm hesaplar haftada 3 gün otomatik olarak yedeklenir. Yedekleriniz farklı loksayonda tekrar yedeklenir. Geri yükleme için bize müşteri panelinizden destek talebi oluşturmanız yeterli.

Evet. Bize yedeklerinizi iletmeniz yeterli. Linux sunucularla çalıştığımız için yedeklerinizin linux uyumlu yani php tabanlı olması gerekir.

Sunucularımızda Centos işletim sistemi ve Plesk kontrol paneli kullanmaktayız. Tüm sunucularımızda yeni nesil işlemciler ve yüksek ram kapasitesi bulunmaktadır.Aynı zamanda sık kullnılan dosyalarınızı SSD harici disklerde cache yapmaktayız. Web sunucusu olarak Apache ve Nginx kullanmaktayız.

Paylaşımlı hosting servislerimizde sadece yasal içerik barındırabilirsiniz. İzin verilmeyen içerikler: IRC Scriptler/Botlar,Proxy Scriptler/Anonymizerlar, Korsan Yazılım/Warez, AutoSurf/PTC/PTS/PPC siteleri,IP Scannerlar, Bruteforce Programları/Scriptleri/Uygulamaları, Mail Bombers/Spam Scriptler ve Mailer Pro, Uygun izinlere sahip olmayan madde satışı,Adult, Erotik, Adult Hikaye/Video gibi her türlü içeriğe sahip siteler, Piyango / Kumar Siteleri, MUD’lar/RPG’ler/PBBG’ler, Hacker siteleri odaklı/arşiv/programlar, Toplu halde iso, rar, zip ve benzeri dosyaların yayını, Yasadışı faaliyetleri teşvik siteleri,Terör, Irkçılık vb. konuları destekleyen, teşvik eden siteler

Sitemizde EFT ve Havale yöntemleri ile alışveriş yapabilirsiniz.

Karar Veremediniz mi? Size Yardımcı Olabiliriz…

Bize ulaşıp hangi hosting paketinin size uygun olacağını hemen öğrenebilirsiniz…